Blazers for women - Narzutki i marynarki z Rosegal

by - 15:13:00


In this post I want to show You the blazers which in the warm autumn weather can successfully replace our autumn jackets. I invite you to a new post and suggestions from Rosegal.

W tym poście chciałam Wam pokazać narzutki i marynarki, które przy ciepłej jesiennej pogodzie z powodzeniem mogą zastąpić nam jesienne kurtki. Zapraszam na nowy post i propozycje ze sklepu Rosegal.

Hera are some suggestions I have selected from the store. The ffer are really wide, and you will definetly find something for yourself. I am in this season very classic, I put the colours and cuts which are very universal and we can create a ot of styling. All the blazer you can find here.


Oto kilka propozycji, które wybrałam ze sklepu. Oferta jest naprawdę szeroka, także na pewno znajdziecie coś dla siebie. Ja w tym sezonie stawiam na klasykę, czyli sprawdzone kolory i kroje, które są bardzo uniwersalne i możemy z nich stworzyć wiele stylizacji.

First very classic jacket in carmel colour. Nice cut and give as opportunity to combine with stylizations. W can set up in the evening stylizations and for example going to the work.

Pierwsza bardzo klasyczny żakiet  w karmelowym kolorze. Fajny krój, który daje nam możliwość kombinowania ze stylizacjami. Nadaje się zarówno do stylizacji wieczorowych jak i do pracy.
Another of my proposal is the classic in the new edition. Gray delicate blazer. We cean adjust the sleave lenght. I really love the front is not fasten so it is very cool layout.  Ideally suited for work.

Kolejna z moich propozycji to klasyka w nowej odsłonie. Szary delikatna narzutka. Możemy w niej regulować długość rękawów. Bardzo podoba mi się przód nie jest zapinany dzięki czemu bardzo fajnie się układa. Idealnie nadaje się do pracy.


The last of my proposal is the most evening. Ideally suited for styling such as a date. A few years ago I really love this motive on clothes. And now I am happy to return to this spots especially in evening edition.

Ostatnia z moich propozycji jest jak najbardziej wieczorowa. Idealnie nadaje się do stylizacji np na randkę. Kilka lat temu bardzo lubiłam centki na ubraniu. A i teraz chętnie wracam do tego motywu, zwłaszcza w wieczorowym wydaniu.You want some new clothes, why not taking a look over here?
Summer sales ongoing, all from 33% off. Use code RGEN for another 10% off!
Time for a new outfit!

Letnia wyprzedaż 33% na wybrany asortyment i dodatkowo na hasło RGEN 10% Kliknijcie w baner aby dowiedzieć się więcej.


You May Also Like

18 komentarze

 1. Ten karmelowy żakiet przepiękny :) Już widzę go w zestawieniu z białym topem i jeansami :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsza fajna ale mi kolor nie pasuje. Dodaje do zakładek. Ze ja ta część garderoby pominęłam przeglądając sklep :(

  OdpowiedzUsuń
 3. ta szara super , podoba mi się.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdecydowanie nie w moim guście,wole na sportowo się ubierać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne te marynarki! Baaardzo lubię mieć takie rzeczy w swojej garderobie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam marynarki!! Pierwszą już kocham :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Drugi mi się podoba, lubię takie ciekawe kroje.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pierwsza propozycja najbardziej mi się podoba :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Podoba mi się ta druga . bardzo luźna taka jak lubie

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajna ta szara narzutka. Ogromny plus za możliwość regulacji rękawów

  OdpowiedzUsuń
 11. Marynarka w panterkę dla mnie :) mój styl

  OdpowiedzUsuń