Awaria Iphona - Jak bezproblemowo odesłać go do serwisu ?

by - 14:31:00


Wyobrażacie sobie życie bez telefonu komórkowego? W obecnych czasach chyba nie jest to możliwe. Aktualnie mając telefon w ręku możemy pracować jak na komputerze i załatwić dosłownie wszystko nie wychodząc z domu.


Mając dwójkę małych dzieci nie wyobrażam sobie żebym miała biegać po mieście i załatwiać wszystkie sprawy z dzieciakami. Dlatego bardzo cenię sobie to, że w dobie internetu wiele rzeczy mogę załatwić on - line. Wiadomo, że nie unikniemy niektórych sytuacji np. czasami do urzędu trzeba zawitać osobiście. Jednak, gdy tylko mam możliwość załatwiam wszystko za pomocą telefonu lub komputera oszczędzając przy tym ogrom czasu.

Ostatnio właśnie wydarzyła się sytuacja, w której niezbędne było znalezienie autoryzowanego serwisu i szybka wysyłka kurierem mojego telefonu. Telefon jest mi niezbędny, chyba jak każdemu z nas, dlatego potrzebny był mi kurier, który szybko odbierze iphona bezpośrednio z mojego domu i wyśle do serwisu. W internecie trafiłam na stronę furgonetka.pl Znalazłam tam ofertę aż 10 firm kurierskich. Mogłam szybko wycenić usługę i bezproblemowo zamówić kuriera po odbiór przesyłki  bezpośrednio z mojego domu. Najkorzystniej cenowo w moim przypadku wypadł kurier DPD. Do tej firmy kurierskiej też mam największe zaufanie, bo jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam. Zawsze punktualni, dzwonią przed przyjazdem, nawet kiedy nie mogę akurat odebrać przesyłki to zawsze dogadamy się na jakąś inną godzinę żebym nie musiała odbierać niczego z magazynu firmy. U mnie mają same plusy, a do tego okazało się, że cenowo są również bardzo konkurencyjni. 


Na stronie możecie skorzystać z przesyłek krajowych, miejskich i międzynarodowych. Z serwisu możecie nadać swoje przesyłki dosłownie w 5 minut bez zbędnych formalności. Wystarczy uzupełnić informacje na temat swojej paczki i wybrać najkorzystniejszą cenowo ofertę. Cennik jest bardzo czytelny i przejrzysty, dlatego z łatwością zaznaczycie tą wysyłkę, na którą się zdecydowaliście. Ja już się nauczyłam, że oferty trzeba zawsze porównywać w kilku miejscach bo naprawdę można wiele zaoszczędzić - w serwisie furgonetka.pl , niektóre wysyłki są tańsze nawet o 70 %. Drogę swojej przesyłki możecie monitorować bezpośrednio na stronie. 

U mnie historia z niedziałającym telefonem skończyła się bardzo pozytywnie ponieważ, wszystko odbyło się w ekspresowym tempie. W poniedziałek rano kurier zabrał telefon, który we wtorek rano był już w serwisie. Naprawiony został w kilka godzin i jeszcze tego samego dnia odesłany. Jakie to wygodne, prawda?

Zamawiając kuriera jeździcie do punktu? Czy korzystacie z serwisów takich jak furgonetka.pl?

You May Also Like

34 komentarze

 1. Fajnie, ze sa takie strony Ja najbardziej lubie DPD.

  OdpowiedzUsuń
 2. często korzystam z usług kurierskich , są bardzo wygodne, też nie lubię biegać po mieście i załatwiać spraw.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta strona jest super wszystko bezproblemowo można załatwić nie wychodząc z domu.

  OdpowiedzUsuń
 4. ja jeszcze nie korzystałam z tego serwisu

  OdpowiedzUsuń
 5. Chętnie w moim domu korzysta się z usług kuriera, który odbiera towar bez konieczności zawozu go do punktu usług kurierskich

  OdpowiedzUsuń
 6. Słyszałam o tym serwisie, ale jeszcze z niego nie korzystałam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz rację z dziećmi nie załatwi sie nic! Furgonetka to dobra opcja w takich wypadkach.

  OdpowiedzUsuń
 8. Korzystalam z furgonetki przy wysyłce prezsntu dla mamy. Tanio i szybko!

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja muszę zacząć korzystać z usług kurierskich, na pewno zaoszczędziłabym dużo więcej czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Słyszałam o furgonetce i na pewno będę korzystać.

  OdpowiedzUsuń
 11. Z moim jabluszkiemna szczescie nc sie nie dzieje ;) ale w razie w mam sprawdzone miejsce ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Nigdy nie korzystałam z takiego serwisu, ale warto o nim wiedziec :)

  OdpowiedzUsuń
 13. nie korzystam, ale tfu na taką szkodę. Mam zabezpieczenia

  OdpowiedzUsuń
 14. Ostatnio mój mąż musiał wysłać paczkę za granicę i też skorzystaliśmy z furgonetki.pl :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie dawno poznałam tę stronkę i chętnie z niej korzystam.

  OdpowiedzUsuń
 16. Bardzo rzadko coś wysyłam i korzystam z takich usług jednak mężowi ostatnio podałam tą stronę by zapoznał się z ofertą - częściej niż ja coś wysyła.

  OdpowiedzUsuń
 17. Dobrze, że ja nie mam z tym problemu.

  OdpowiedzUsuń
 18. Ja korzystam z tego portalu, ale na całe szczęście jeszcze nie musiałam wynajmować kuriera by móc odesłać telefon do serwisu, bo u mnie takie rzeczy są wliczone w ubezpieczenie.

  OdpowiedzUsuń
 19. Ja na razie posiadam inny smartphone ale na przyszłość dobrze wiedzieć o takich miejscach w sieci.

  OdpowiedzUsuń
 20. Gdybym miala iphona, jego naprawe nie powierzylabym byle komu. Z portalu furgonetka juz korzystalam. Szybko i tanio. Nie trzeba biegac z paczka po miescie i czekac w kolejce.

  OdpowiedzUsuń
 21. Wiele razy korzystałam z usług tej firmy :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Bardzo przydatny post. Nie raz miałam sytuację, że mój smartphone się zepsuł, a ja ni wiedziałam, gdzie najlepiej oddać go do naprawy.

  OdpowiedzUsuń
 23. Nie mam ajfona i ich nie lubię jednak mając tak drogi sprzęt na pewno wybrałabym autoryzowany i sprawdzony serwis.

  OdpowiedzUsuń
 24. Często wysyłam paczki i zawsze jest obawa o to czy bezpiecznie i w calosci dojdą. Ale z twj strony jeszcze nie korzystałam . Napewno tam zajrzę :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Ja na chwilę obecną korzystam z usług poczty polskiej.

  OdpowiedzUsuń
 26. Słyszałam o tym serwisie już wcześniej.

  OdpowiedzUsuń
 27. Zamawiam kuriera do domu. Nie jeżdżę do punktu. Mamy daleko do punktu. Słyszałam o tym serwisie.

  OdpowiedzUsuń
 28. Nie miałam jeszcze okazji korzystać z ich usług. Uważam jednak, że taki sposób przesyłania paczek jest o wiele lepszy. Oszczędzamy czas i nie musimy się martwić, że paczuszka nie dojdzie na miejsce:)

  OdpowiedzUsuń
 29. To spore ułatwienie. Co prawda ja jeszcze nie korzystałam, ale uważam, że to fajne rozwiązanie;>

  OdpowiedzUsuń
 30. Jak mam być szczera, to jeśli chodzi o telefon to wolę załatwić osobiście. Jadę po prostu do serwisu, pakuję go w pudelku i zostawiam. Tak jest dla mnie najbezpieczniej, bo jednak trochę strach wysyłać go

  OdpowiedzUsuń