Kursy zawodowe dla mężczyzn

by - 23:42:00

kursy zawodowe dla mężczyzn

Uczestnictwo w kursach i oczywiście ich ukończenie nie tylko podnosi nasze kwalifikacje i czyni nas bardziej atrakcyjnymi na rynku pracy, ale świadczy również o tym, że jesteśmy ambitni. Chęć ciągłego samodoskonalenia jest bardzo pozytywnie odbierana przez potencjalnych pracodawców. 

Teraz fachowcy z dziedzin technicznych są bardzo pożądanymi osobami na rynku pracy. Zatem szkoleniami wartymi uwagi będą: operator koparko - ładowarki, bardzo przyda się on pracownikom na budowach obiektów, dróg czy np: sieci wodociągowych. Koszt takiego kursu to ok. 3 tysiące złotych, a na pewno zwróci się w kolejnych wypłatach, bo to stanowisko jest bardzo dobrze opłacane. Kolejnym kursem, na który warto się zapisać jest kurs na wózki widłowe. Jest to chyba najbardziej popularne szkolenie. Jest ono głównym wymogiem na stanowisku magazyniera. Przebyte szkolenie daje kwalifikacje do poruszania się różnego rodzaju wózkami widłowymi. Szkolenie takie oczywiście obejmuje zarówno teorię jaki i praktykę, a zakończone jest egzaminem który potwierdza nabyte kwalifikacje. Taki kurs przyda się w branży logistycznej, budowlanej, transporcie, czy w magazynach typowo handlowych i sklepach wielkopowierzchniowych. Kurs HDS,  to następne zagadnienie warte uwagi. Niemalże niezbędny jeżeli wiążemy swoją przyszłość z branżą budowlaną. Przystąpić do takiego kursu może niemalże każdy. Wystarczy spełniać bardzo podstawowe wymagania: przejść pozytywnie badania lekarskie, mieć ukończone 18 lat i minimum podstawowe wykształcenie. Na kursie poruszane są zagadnienia teoretyczne z obsługi żurawi HDS, bezpieczeństwo i higiena pracy na stanowisku operatora, oraz wiadomości związane z dozorem technicznym. Kurs taki obejmuje oczywiście również część praktyczną, czyli samą obsługę dźwigu. Po zakończonym kursie możemy stanąć do egzaminu przed komisją UDT.

kursy zawodowe dla mężczyzn

Kursy na wszelkiego rodzaju maszyny specjalistyczne kosztują dość dużo, ale jest to inwestycja, która na pewno zaprocentuje w przyszłości i pozwoli Wam podjąć pracę na bardzo dobrze wynagradzanym stanowisku.

Inwestujecie w siebie? Podnosicie kwalifikacje?

You May Also Like

16 komentarze

 1. Inwestycja w siebie jest najlepszą inwestycją. Od jakiegoś czasu staram się nabywać nowe doświadczenie i kwalifikacje. Tego typu kursy z pewnością zainteresują moją druga połówkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. takie kursy są kosztowne ale pracując w tych zawodach szybko się zwrócą :) specjaliści są teraz w cenie

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja właśnie chodzę na kosmetykę - darmowa szkoła ;) I chwalę sobie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem zdania, że prędzej czy później inwestycja we własny rozwój zwróci się :) A taki kurs z pewnością nie zaszkodzi, może tylko pomóc w znalezieniu dobrze płatnej pracy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie kursy to idealny spodob na rozwój zawodowy. Rynek zmenia sie bardzo dynamicznie i nie wiadomo gdzie wyladujemy w przyszłości

  OdpowiedzUsuń
 6. Zawsze warto się rozwijać. Nie wiadomo co i kiedy sie przyda :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Według mnie inwestycja w siebie i ciągłe dokształcanie się, to najlepsze, co możemy zrobić. Posiadając wiele dokumentów, świadczących o naszych umiejętnościach, łatwiej będzie znaleźć pracę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetne rozwiązanie na podniesienie kwalifikacji

  OdpowiedzUsuń
 9. Mój mąż ma zrobionych około 5 kursów - i zawsze mówi że zrobi kolejny, lubi się uczyć, a dzięki takim kursom podnosi swoje kwalifikacje i więcej zarabia.

  OdpowiedzUsuń
 10. Mysle, ze warto skorzystac z tego typu kursow. Kwestia tylko, w jakiej branzy sie dany mezczyzna obraca. Ale inwestycja w siebie zawsze sie oplaca.

  OdpowiedzUsuń
 11. Mój mąż kiedyś planował ten kurs, w ostateczności się na niego nie wybrał :P

  OdpowiedzUsuń
 12. świetny kurs, może polecę narzeczonemu :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Zawsze warto inwestować w kursy i nowe zdolności;>

  OdpowiedzUsuń
 14. Zarówno ja jak i mój mąż stale korzystamy z okazji by zrobić jakiś kolejny kurs. Każdy oczywiście w swojej dziedzinie. W pracy również możemy zawsze liczyć na szkolenia i pomoc finansową w doszkalaniu swoich umiejętności i podnoszeniu kwalifikacji.

  OdpowiedzUsuń
 15. Moim zdaniem zawsze warto inwestować w siebie i w swoje kwalifikacje. Ja aktualnie mam skończony kurs wizażu oraz beauty coacha i jestem w trakcie policealnej szkoły bhp.

  OdpowiedzUsuń
 16. Inwestycja w samego siebie to najlepsze co może być :D

  OdpowiedzUsuń