Jak bezpiecznie korzystać z wi-fi podczas wakacji

by - 16:20:00

promocja na program antywirusowy


Życie bez internetu jest praktycznie niemożliwe. Ciężko wyobrazić nam sobie bez niego swoją codzienność. Stały dostęp do sieci przydaje się zwłaszcza podczas wakacyjnych wyjazdów. Jednak wtedy w szczególności musimy uważać łącząc się z nieznanymi nam sieciami wi-fi.


Gdy wyjeżdżamy gdzieś, zwłaszcza po raz pierwszy, dostęp do internetu jest nieocenionym wsparciem. Możemy korzystać z map, oraz wyszukać wszystkie okoliczne atrakcje. Można powiedzieć, że na urlopie bez internetu ani rusz ;)

Aby nasz komputer, smartfon, a co za tym idzie nasze wszystkie dane były bezpieczne na wakacjach musimy pamiętać o kilku podstawowych krokach. Gdy zostawiacie laptop w hotelowym pokoju nie zapomnijcie się wylogować. No i oczywiście ważne żeby komputer był zabezpieczony hasłem. Jeżeli poza domem chcecie skorzystać z sieci wi-fi warto robić to, jedynie w bezpiecznych miejscach. Na przykład w sieciach restauracji, które taki dostęp oferują, jedną z nich jest Mc Donalds. Nie logujcie się do przypadkowo wychwyconych wi-fi. Możecie bowiem narazić się na poważne konsekwencje takie jak wirusy, a co za tym idzie kradzież danych.

promocja na program antywirusowy

Najpewniejszą ochroną dla naszego komputera, oraz urządzeń mobilnych będzie odpowiedni system antywirusowy. Zwłaszcza jeżeli chodzi o dzieci, którym trudno wytłumaczyć, że nie każde wi-fi jest bezpieczne. Młodzież połączy się z każdą siecią żeby tylko mieć dostęp do internetu. Zadbajcie o to zwłaszcza wtedy gdy wybieracie się za granicę.  Poniżej na grafice możecie zobaczyć schemat działania programu antywirusowego.

promocja na program antywirusowy

W okresie wakacji możecie liczyć nie tylko na wyprzedaże i promocje w większości sklepów. Z promocji możecie skorzystać również decydując się na zakup oprogramowania antywirusowego do urządzeń mobilnych. Jeżeli chcecie skorzystać z promocji na program AVG VPN to zapraszam pod ten link https://www.avg.pl/dom/avg-secure-vpn   
Czeka tam na Was spory rabat bo aż 33 %. Warto skorzystać i zabezpieczyć swoje dane, których jednorazowy wyciek do internetu może narazić Was na długotrwałe, niemiłe konsekwencje. Kupując program antywirusowy będziecie mieli gwarancję ochrony waszego komputera i urządzeń mobilnych, a tym samym zapewnicie sobie spokojny wypoczynek.

Szykując się do wakacyjnych wojaży każdy pamięta o tym żeby zabezpieczyć swój dom, samochód i majątek. Ze względu na wszechobecność internetu powinniśmy również pamiętać o zabezpieczeniu swoich danych. Chociażby zwykle logowanie do banku bez odpowiednie oprogramowania antywirusowego może mieć dla nas nieprzyjemne konsekwencje.


Korzystacie z dobrych programów antywirusowych ?

You May Also Like

1 komentarze

  1. korzystam z AVG , to najlepszy sposób na zabezpieczenie telefonu czy kompa

    OdpowiedzUsuń